Автомобіліст спеціально врізався в мотоцикліста (відео)

Автомобилист специально врезался в мотоциклиста (видео)

Небезпечне водіння може бути різним. І нерідкі випадки, коли дорожніх хамів чекає реальне покарання. Правда, поки що про подібні випадки в нашій країні невідомо.

А у Великобританії автомобіліста посадили за навмисний наїзд на мотоцикл. 63-річний Маріо Бове не поділив дорогу з молодим мотоциклістом і його пасажиркою. Після короткої словесної перепалки байк поїхав, а ображений пенсіонер вирішив відплатити кривднику. Він наздогнав байк на своєму Mercedes і в’їхав в задню частину техніки, після чого втік з місця аварії, ледь не зіткнувшись із ще однією машиною.

Автомобилист специально врезался в мотоциклиста (видео)

Правда, після зіткнення автохам втратив номер машини, що допомогло поліції швидко вийти на слід порушника. На час слідства водія позбавили прав, але буквально через пару тижнів він знову був помічений за кермом свого автомобіля.

У результаті суд звинуватив автомобіліста в небезпечному водінні, нападі і нанесенні тілесних ушкоджень і відправив Бове за грати на 12 місяців. Крім того, чоловіка позбавили прав на 30 місяців, а для повернення ліцензії йому доведеться пройти розширене тестування.