BMW вивела на тести нову модифікацію i8

BMW вывела на тесты новую модификацию i8

Компанія BMW приступила до випробувань нової версії купе i8. Шпигунський фотографії машини були опубліковані виданням Autoevolution. За їх даними, мова може йти про S-модифікації машини. Потужність гібридної силової установки такої версії I8 може скласти близько 450 кінських сил. Також автомобіль отримає нову літій-іонну батарею. Запас ходу на одній електротязі перевищить 25 кілометрів.

BMW вывела на тесты новую модификацию i8

На фотографіях досліджуваний зразок дещо відрізняється від звичайного i8. У автомобіля інша передня частина, інший спойлер, новий спліттер і видозмінений передній бампер.

Через кілька тижнів на автосалоні в Лос-Анджелесі BMW представить гібридний спорткар i8 в кузові родстер. М’яка складний дах автомобіля здатна забиратися в багажне відділення за 16 секунд. Керувати нею можна на швидкості до 60 км на годину. Як очікується, автомобіль зі складним верхом буде виконаний в стилі рестайлінгового купе i8, яка повинна дебютувати на тому ж моторшоу. Крім того, деякі дизайнерські рішення будуть запозичені у прототипу BMW i8 Vision Future interaction, представленого в 2016 році.

BMW вывела на тесты новую модификацию i8

Крім складаний даху, автомобіль отримає поліпшені системи безпеки, а також незначні зміни в трансмісії і акумуляторах. Крім того, новинку оснастять оновленої інформаційно-розважальною системою з технологією управління жестами.

BMW вывела на тесты новую модификацию i8

Родстер BMW i8 укомплектують модернізованої гібридною силовою установкою, в основі якої лежить 1,5-літровий трициліндровий бензиновий двигун і електромотор. Як повідомлялося раніше, сумарна віддача агрегатів збільшиться з 362 до 375 кінських сил.

Крім цього, компанія BMW приступила до розробки i8 нового покоління. Автомобіль позбудеться двигуна внутрішнього згорання і стане повністю електричним. Сумарна потужність трьох електромоторів буде дорівнювати 750 л. с., а запас ходу складе близько 500 кілометрів.

BMW вывела на тесты новую модификацию i8