Флагманський кросовер JAC S7 отримав «спортивну» версію

Флагманский кроссовер JAC S7 получил «спортивную» версию

Китайська компанія JAC готується вивести на «домашній» ринок «спортивну» версію флагманського кросовера S7 Sport. Офіційних даних про автомобілі поки немає, зате місцеві ЗМІ вже розповсюдили фотографії новинки.

До речі, про те, що нова версія моделі отримає назву JAC S7 Sport, також повідомляють китайські ЗМІ, офіційного підтвердження ця інформація поки не отримала.

Флагманский кроссовер JAC S7 получил «спортивную» версию

Як видно на фото, «спортивний» крос JAC S7 Sport відрізняється від звичайної моделі модифікованим переднім і заднім бампером, переглянутими секціями світлодіодних ходових вогнів і видозміненій радіаторних гратами.

За попередніми даними, модель JAC S7 Sport буде запропонований в Китаї з такими ж силовими агрегатами, що і стандартний кросовер JAC S7. Мова йде про 1,5 — і 2,0-літровому моторі. Потужність – 174 і 190 кінських сил відповідно. Трансмісія – 6-ступінчаста «механіка» або 6-діапазонний «робот» з подвійним зчепленням. Привід – передній.

Флагманский кроссовер JAC S7 получил «спортивную» версию

Як відзначають наші китайські колеги, офіційна прем’єра нової версії флагманського кросу – JAC S7 Sport – запланована на 16 листопада поточного року. Яка буде ціна автомобіля, поки невідомо. Звичайну модель JAC S7 можна купити в Піднебесній за мінімальною ціною від 97 тисяч 800 юанів ($14 800).