Geely представила новий кросовер Vision S1

Geely представила новый кроссовер Vision S1

Китайська компанія Geely офіційно представила новий компактний кросовер Vision S1. Світова прем’єра автомобіля, орієнтованого на міських жителів, відбулася на автосалоні в Гуанчжоу.

Незважаючи на те, що виробник позиціонує модель, як абсолютно нову, це трохи не так. Як відзначають експерти, Geely Vision S1 – це сильно модернізована версія хетчбека Geely Emgrand EC7 зразка 2010 року.

Geely представила новый кроссовер Vision S1

Однією з особливостей моделі Geely Vision S1 є її технічне оснащення. Зокрема, автомобіль отримав пару новітніх двигунів марки. Це: турбомотор об’ємом 1,4 літра і атмосферний двигун об’ємом 1,5 літра. Віддача турбірованного двигуна становить 131 кінську силу і 215 Нм крутного моменту. Атмосферний агрегат видає 103 кінських сили.

В парі з силовими агрегатами нового міського кросу працюють п’ятиступінчаста механічна коробка передач або безступінчатий варіатор. На презентації автомобіля керівництво компанії Geely відзначило, що модель Vision S1 – це новий тип SUV, спеціально розроблений для молодих споживачів як «інтелектуального, безпечного, комфортного та спортивного автомобіля.

Geely представила новый кроссовер Vision S1

В арсеналі нового міського кросовера Geely Vision S1 значиться безліч допоміжних систем, включаючи круїз-контроль і систему доступу в салон без ключа, помічник старту на підйомі, спуску зі схилу, систему моніторингу тиску в шинах.

Geely представила новый кроссовер Vision S1

Крім цього, модель Geely Vision S1 отримала інформаційно-розважальну систему Geely Auto G-Netlink 3.0 з 8-дюймовим монітором високого дозволу, працює з Apple CarPlay і Android Auto. Мультимедіа-комплекс підтримує високошвидкісне 4G-з’єднання і оснащений функцією системою розпізнавання голосу.

Geely представила новый кроссовер Vision S1

Автомобіль Geely Vision S1 вже доступний на ринку Піднебесної. Дилери марки просять на новинку від 10 500 до 15 500 доларів. Не виключено, що в подальшому автомобіль з’явиться в інших країнах планети.