Гібридні Мерси добралися в Україну. З гарантією до 8 років?

Гибридные Мерсы добрались в Украину. С гарантией до 8 лет?

Сьогодні компанія «Автокапітал» офіційно заявила про старт офіційних продажів гібридних моделей Mercedes-Benz в Україні. При цьому анонсували і цікаві гарантійні умови.

Незважаючи на те, що перший електромобіль бренду був випущений в 2007 році (smart electric drive), придбати гібридний Мерседес офіційно в Україні стало можливим лише в 2017-му. Мова йде про класичні гібридах S300h, S400h, C300h, а також про новітні так званих «плагін-гібридах» S500e, GLE500e, C350e, GLC350e, Е350е, які здатні заряджатися від побутової мережі і проїжджати на чистій електричній тязі до 30 кілометрів. Крім цього обіцяють привезти і повністю електричний B-Class. Користуючись нагодою український імпортер нагадав і про плани створення спільної з Ford, BMW і VW мережі електрозаправок Ionity, про яку вже писалося раніше.

Гибридные Мерсы добрались в Украину. С гарантией до 8 лет?

На тлі конкурентів також пропонують гібридні моделі дуже цікаво виглядають гарантійні умови Mercedes-Benz на акумуляторні батареї — 6 років для гібридів і 8 років на батареї в електромобілі B250e. Правда обмеження за пробігом в обох випадках залишається колишнім — 100.000 км

На думку редакції InfoCar.ua найбільш цікавою пропозицією є заряджає кросовер GLE. За попередніми підрахунками подорожчання популярної моделі за рахунок «гібридизації» становить близько 12 тисяч євро. Тобто, старт ціни — приблизно з 60 тисяч євро, що робить Мерседес адекватним конкурентом найбільш популярному в даному сегменті гібрида Lexus RX, який, хоч і вже непогано укомплектований навіть в базі, на старті істотно дорожче.

При цьому крім задоволення «зелених» амбіцій GLE500e пропонує більш потужну на 100 л. з силову установку. Розгін до сотні — всього 5.3 секунди. Чому ні?

Гибридные Мерсы добрались в Украину. С гарантией до 8 лет?