Hyundai за три роки випустить вісім нових кросоверів

Hyundai за три года выпустит восемь новых кроссоверов

Компанія Hyundai оголосила про перегляд стратегії на американському ринку, вирішивши зосередитися на розширенні лінійки кросоверів. До 2020 року марка випустить вісім нових або модернізованих позашляховиків. Попередній графік виходу машин виробник вже опублікував.

У число новинок Hyundai входить компактний кросовер Kona, який був представлений влітку поточного року, але з’явиться в американських дилерів тільки в березні наступного року.

Hyundai за три года выпустит восемь новых кроссоверов

Про інших моделях, чий вихід очікується пізніше, виробник поки нічого не повідомляє. Однак, мабуть, і електрична, і дизельна модифікації будуть варіантами вже існуючих моделей.

Раніше передбачалося, що електричний варіант з’явиться саме у Kona. Він отримає батареї ємністю понад 50 кіловат-годин, а запас ходу такого кросовера складе близько 350 кілометрів.

Hyundai за три года выпустит восемь новых кроссоверовHyundai Kona побудований на новій платформі, підготовленої спеціально для лінійки компактних кросоверів. Для моделі пропонується чотири агрегати, включаючи літровий трициліндровий двигун потужністю 120 сил. В Європі і на інших ринках з’явиться дизельний двигун 1.6.

Маленький позашляховик А-сегмента за своїми розмірами буде менше «Закони», але про неї поки нічого невідомо. Також у плани компанії входить випуск Santa Fe і Grand Santa Fe наступних поколінь. З’явиться і автомобіль з водневою силовою установкою. Ймовірно, це буде новий Tucson Fuel Cell.

Про майбутнє среднеразмерном кросовер, який повинен вийти між 2019 і 2020 роком, також немає ніякої інформації.