Ідеальний автомобіль: кросовер Bentley з кузовом Lamborghini

Идеальный автомобиль: кроссовер Bentley с кузовом Lamborghini

Британський онлайн-сервіс з купівлі автомобілів webuyanycar.com провів опитування серед 2300 автовласників, щоб з’ясувати, яким, на їх думку, має бути ідеальний автомобіль. За результатами опитування художники компанії показали, як могла б виглядати така машина.

На думку респондентів, ідеальний автомобіль – це машина з кузовом Lamborghini Urus, пофарбовані в яскраво-синій колір. Передня частина автомобіля виконана в стилістиці седана Alfa Romeo Giulia. Двері запозичені у Audi R8, а заднє антикрило – Lamborghini Gallardo.

Идеальный автомобиль: кроссовер Bentley с кузовом Lamborghini

Крім цього, в ідеального автомобіля повинні бути колісні диски від Honda Civic Type R, а головну оптику і задні ліхтарі потрібно запозичити у BMW 6 серії. При цьому виробляти таку машину повинна компанія Bentley.

Близько половини учасників опитування заявили, що вони хотіли б отримати ще і особисті номерні знаки, а 33 відсотки хотіли б, щоб машина літала, тоді як п’ять відсотків хочуть автомобіль, здатний пересуватися під водою.

У 2015 році британська страхова компанія Warranty Direct представила концепцію самого жахливого автомобіля — Horrific H-OWL3R, який зібрали з найбільш часто ламаються вузлів різних моделей. Машина отримала підвіску Mazda5, двигун Mitsubishi Outlander, кліматичну установку Honda CR-V і електрику Lexus GS.