Ілон Маск намагається врятувати «Теслу»

Илон Маск пытается спасти «Теслу»

Tesla «поглинула» виробника автоматизованого обладнання.

Схоже, що глава Tesla Ілон Маск почав приймати радикальні кроки щодо порятунку компанії від тяжкого становища. Ми знаємо, наскільки тепло світ прийняв масовий електрокар Model 3, в розробку якого Tesla вклала чимало сил. Американці взяли близько 450 000 попередніх замовлень на цю модель, але досі так і не змогли вивести обсяги виробництва на скільки-небудь пристойний рівень. Щоб розібратися з даною ситуацією, керівництво Tesla пішла на радикальні кроки.

Як повідомляє інформаційне агентство Reuters, сьогодні Tesla оголосила про покупку компанії Perbix Machine Co Inc, яка постачає своїх роботів на конвеєр марки протягом трьох останніх років.

Илон Маск пытается спасти «Теслу»

На даному угоді наполягав особисто Ілон Маск, активно умовляючи рада директорів в тому, що саме тісний зв’язок з Perbix дозволить наростити обсяги виробництва седана Model 3. Про деталі угоди компанії умовчують.

Илон Маск пытается спасти «Теслу»

Раніше в ЗМІ з’являлася інформація, що Маск буквально перемістив свій нічліг на конвеєр Tesla, особисто допомагаючи робітником на заводі розібратися з калібруванням обладнання, яке із-за збоїв змушувало персонал на заводі виконувати деяку роботу вручну, що не кращим чином позначалося на темпі виробництва автомобілів. У третьому кварталі поточного року збитки Tesla склали 619 мільйонів доларів США.

Илон Маск пытается спасти «Теслу»