Йорданець перетворив старий VW в крихітний готель

Иорданец превратил старый VW в крошечный отель

Йорданець Мохаммед Аль Малахим переробив Volkswagen «Жук» в міні-готель. Таким чином, він має намір привернути увагу до його рідному селі Ель-Джая і зробити її однією з визначних пам’яток регіону, повідомляє CNN.

Ніч у двомісному «Жука», який сам Аль Малахим порівнює з номером в п’ятизірковому готелі, обійдеться в 40 йорданських динарів ($57). Облаштувати автомобіль допомагала дочка Аль Малахима: вона пошила простирадла та подушки і прикрасила їх традиційними візерунками і кольоровими намистинами.

Иорданец превратил старый VW в крошечный отель

В довколишній печері, під назвою «Грот Балдуїна», в честь Балдуїна I Єрусалимського, власник готелю облаштував ресепшен. Там постояльці можуть випити кави і поїсти традиційні йорданські закуски. Також неподалік знаходиться магазин сувенірів, де Мохаммед продає ювелірні прикраси, вироби з міді і дорогоцінні камені.

Це – не перший випадок, коли машини перетворюють в готелі. На час проведення Олімпійських ігор у Лондоні житель Соединеннного Королівства Девід Вікс переробив свою машину в пересувний готель. За ніч у кімнаті з ліжком, планшетним комп’ютером, радіо і холодильником Вікс просив 50 фунтів стерлінгів ($66). За бажанням постольца машину могли припаркувати в будь-якому місці, де дозволена стоянка.