Компанія BMW почала тести гібридних M-моделей

Компания BMW начала тесты гибридных M-моделей

Спортивне підрозділ BMW тестує прототипи М-машин з гібридними силовими установками. Про це повідомив віце-президент BMW M GmbH Дірк Хакер в інтерв’ю виданню Autocar. Подробиць про агрегатах топ-менеджер не повідомив, але підкреслив, що поява «заряджених» гібридів неминуче.

За словами Хакера, компанії не вдасться уникнути електрифікації. Зараз ведеться робота над конкретним технологічним рішенням, але як воно буде інтегровано в модельний ряд марки, поки невідомо. Ключові завдання, які належить вирішити, — це збільшення маси та її вплив на швидкість і маневреність автомобіля.

Компания BMW начала тесты гибридных M-моделейBMW M2

У компанії визнають, що сучасні технології неідеальні і їх необхідно адаптувати під конкретні машини. Але, як зазначає Хакер, у 2021 році BMW представить більш ефективні електромотори та акумулятори, які дадуть розробникам більше можливостей для їх використання в M-машинах.

З появою гібридних версій німецький виробник не відмовиться від машин з двигунами внутрішнього згоряння. Їх будуть виробляти поки це законодавчо не заборонено.

Раніше з’явилася інформація про седані BMW M3 нового покоління, який вийде на ринок у 2021 році. Машину оснастять 3,0-літровою «турбошісткою» з системою уприскування води у впускний колектор. Потужність агрегату складе близько 500 кінських сил. Двигун буде поєднуватися з восьмидиапазонным «автоматом» або механічною коробкою передач з такою ж кількістю ступенів.