Кросовер Honda CR-V пристосували для гонщиків-інвалідів

Кроссовер Honda CR-V приспособили для гонщиков-инвалидов

Благодійна організація Mission Motorsport за підтримки британського офісу компанії Honda і заводської команди Synchro побудувала гоночну версію кросовера CR-V. Автомобіль візьме участь в «Гонці пам’яті» (Race of Remembrance), яка пройде на автодромі Англсі в Уельсі 11 листопада поточного року.

Кроссовер Honda CR-V приспособили для гонщиков-инвалидов

Гоночний CR-V побудована на базі дизельної модифікації кроссовера четвертого покоління. Така машина оснащувалася 1,6-літровим агрегатом потужністю 160 кінських сил і 350 Нм крутного моменту. Коробка — девятиступенчатый «автомат».

Так як Mission Motorsport об’єднує колишніх військових, більшість з яких втратили кінцівки у військових конфліктах, то вибір припав на автомобіль саме з такою трансмісій. Вона дозволить гонщикам-ампутантам управляти кросовером.

Кроссовер Honda CR-V приспособили для гонщиков-инвалидов

Двигун CR-V отримав ряд доробок, включаючи нову прошивку електронного блоку управління, а також іншу випускну систему. На автомобіль встановили каркас безпеки, гоночне ківшоподібне сидіння, занижену підвіску, гальма від Civic Type R, спортивні колісні диски і додатковий блок освітлення.

Як повідомив «Мотору» глава британського клубу власників Civic Type R Стюарт Придхам, проект знаходиться на початковій стадії. Фінальний варіант гоночного CR-V ми зможе побачити приблизно через рік.