Land Rover Discovery отримав нові опції і дизельний мотор

Land Rover Discovery получил новые опции и дизельный мотор

Британська компанія Land Rover виводить на американський ринок позашляховик Land Rover Discovery 2018 модельного року. Автомобіль отримав нові технологічні функції, оновлені системи допомоги водієві і переглянуту гаму доступних силових агрегатів.

Мінімальна ціна модернізованого позашляховика Land Rover Discovery 2018 модельного року в комплектації SE становить $52 090. Вже в такому виконанні автомобіль отримує комплекс InControl Touch Pro з супутниковою навігацією і 10-дюймовим сенсорним монітором.

Також у компанії розповіли, що у автомобіля була покращена цифровий зв’язок, завдяки впровадженню нового модуля 4G Wi-Fi. Тепер, власник машини може підключати до восьми мобільних пристроїв.

Крім цього, позашляховик Land Rover Discovery 2018 модельного року в комплектації HSE і HSE Luxury отримує стандартний 12,3-дюймовий інтерактивний TFT-дисплей, а також проекційний дисплей Head-Up другого покоління. Раніше ця була опція.

Land Rover Discovery получил новые опции и дизельный мотор

Крім цього, для «оновленого» позашляховика Land Rover Discovery на північноамериканському ринку тепер доступний новий відтінок Bryon Blue. Також виробник переглянув оснащення опціональних пакетів Dynamic Pack і Black Pack. Наприклад, тепер замовлення контрастною даху Corris Grey або Narvik Black не передбачає додаткових витрат.

Що стосується технічної «начинки». Тепер, позашляховик Land Rover Discovery у самої доступної версії SE можна купити в модифікації Td6. Раніше 3,0-літровий дизель з турбонаддувом, потужністю 254 к.с. і 600 Нм крутного моменту, що поєднується з 8-ступінчастим «автоматом» ZF, можна було замовити лише для багатих версій HSE і HSE Luxury.

Позашляховик Land Rover Discovery 2018 модельного року також оснащується такими системами, як аварійного екстреного гальмування з функцією розпізнавання пішоходів вже в стандартному виконанні. При цьому велика частина систем безпеки і допомоги водієві перенесена з автомобіля 2017 модельного року.