McLaren опублікував зображення екстремального дорожнього гіперкара

McLaren опубликовал изображение экстремального дорожного гиперкара

Компанія McLaren опублікувала нові тизерну зображення самого екстремального гіперкара у своїй історії, яким буде дозволена їзда по дорогам загального користування. Автомобіль отримає назву P15 і буде представлений 10 грудня нинішнього року. Про це повідомляє видання Autocar з посиланням на джерело всередині компанії. Продажі машини почнуться влітку 2018 року.

Автомобіль отримає два посадочні місця і аеродинамічний обвіс. За запевненням британських інженерів, новинка стане якнайшвидшої машиною на гоночній трасі McLaren, за винятком трекового супергибрида P1 GTR.

За неофіційними даними, гіперкар оснастять 4,0-літровим бензиновим твін-турбо мотором V8, який зазнає значної доробки. Віддача двигуна складе близько 800 кінських сил. Агрегат буде працювати в парі з модернізованим семиступінчастим «роботом» з двома зчепленнями. Гібридної версії машини, про яку повідомлялося раніше, швидше за все, не буде.

В основу McLaren P15 ляже модернізований карбоновий монокок Monocage II, який дебютував на початку цього року на моделі 720S. Кузовні панелі будуть також виконані з композитних матеріалів. Маса гіперкара складе менше 1300 кг — приблизно на 250 кг легше, ніж P1 GTR.

Очікується, що McLaren P15 буде випущений обмеженим тиражем. Для покупки будуть доступні 500 примірників гіперкара. Вартість автомобіля складе приблизно 700 000 євро.