Новий Hyundai ix35 надійшов у продаж

Новый Hyundai ix35 поступил в продажу

Китайське підрозділ компанії Hyundai Motor Company офіційно повідомляє про старт продажів компактного кросовера Hyundai ix35 нового покоління. Серійне виробництво автомобіля буде налагоджено на потужностях спільного підприємства Beijing Hyundai.

Нагадаємо, перше покоління моделі Hyundai ix35 покинуло більшість світових ринків ще кілька років тому, оскільки компанія випустила новий крос Hyundai Tucson. Проте в Піднебесній продажі моделі продовжилися, а зараз на місцевий ринок виходить автомобіль нової генерації.

Новый Hyundai ix35 поступил в продажу

Як виглядає кросовер Hyundai ix35 нового покоління, ми дізналися раніше офіційної прем’єри, оскільки в мережі з’являлися шпигунські фото автомобіля без будь-якого камуфляжу. Автомобіль є серійним продовженням концепту, який компанія представила навесні нинішнього року.

Кросовер Hyundai ix35 другого покоління має габаритну довжину кузова 4 435 мм. Ширина і висота – 1 860 1 670 мм. Розмір колісної бази – 2 640 мм. На старті продажів пропонують новинку з одним силовим агрегатом. Мова йде про 2,0-літровому атмосферному бензиновому моторі, що розвиває 160 кінських сил. Трансмісія – «механіка» або «автомат».

У компанії також розповіли, що пізніше у автомобіля з’явиться модифікація з 1,4-літровим турбодвигуном і «роботом». Вже зараз клієнти можуть купити кросовер Hyundai ix35 нового покоління з повним приводом.

Новый Hyundai ix35 поступил в продажу

Автомобіль отримав досить багате оснащення. Так, в арсеналі нового Hyundai ix35 значиться клімат-контроль, мультимедіа-система з 9-дюймовим сенсорним монітором і функцією розпізнавання голосу, система запобігання фронтального зіткнення і система попередження про вихід із займаної смуги.

Ціни кросовера Hyundai ix35 другого покоління, в залежності від комплектації, варіюються від 119 900 до 161 900 юанів($18 100 до $24 400).

Новый Hyundai ix35 поступил в продажу