Озвучені ціни нового кросовера Holden Equinox

Озвучены цены нового кроссовера Holden Equinox

Компанія Holden офіційно анонсувала старт продажів нового позашляховика Equinox 2018 модельного року. У багатьох країнах планети цей автомобіль пропонується під брендом Chevrolet.

Нова модель бренду Holden, що входить до складу американського концерну GM, покликана нав’язати конкуренцію багатьом моделям сегменту SUV, включаючи такі автомобілі, як Mazda CX-5, Hyundai Tucson, Honda CR-V і Nissan X-Trail.

Озвучены цены нового кроссовера Holden Equinox

В Австралії позашляховик Holden Equinox 2018 модельного року буде пропонуватися в наступних комплектаціях:

  • Equinox LS 1.5 (МКП) – $27 990
  • Equinox LS 1.5 (АКП) – $29 990
  • Equinox LS+ 1.5 (АКП) – $32 990
  • Equinox LT 2.0 (АКП) – $36 990
  • Equinox LTZ 2.0 (АКП) – $39 990
  • Equinox LTZ 2.0 (АКП, AWD) – $44 290
  • Equinox LTZ-V 2.0 (АКП, AWD) – $46 290

Представники компанії зазначають, що новий позашляховик Holden Equinox є однією з головних моделей для бренду. Виробник дуже розраховує на успіх цієї моделі на австралійському ринку, де новий Holden Equinox доступний як з переднім, так і повним приводом.

Озвучены цены нового кроссовера Holden Equinox

Нагадаємо, в основі позашляховика Chevrolet/Holden Equinox нового покоління лежить «візок» D2XX. Базовим двигуном для автомобіля є 1,5-літровий бензиновий агрегат з наддувом, здатний генерувати 127 кВт (172,67 л. с.). Крім цього, для моделі передбачений 2,0-літровий бензиновий двигун, що розвиває 188 кВт (255,6 л. с.). Крім того, в 2018 році австралійські клієнти зможуть придбати автомобіль з 1,6-літровим дизелем.

Озвучены цены нового кроссовера Holden Equinox

В парі з зазначеними силовими агрегатами може працювати 6-ступінчаста механічна коробка перемикання передач або 6 — і 9-діапазонний «автомат». При цьому відомо, що позашляховик Holden Equinox з системою повного приводу AWD має спеціальну функцію, яка дозволяє відключати задній привід, щоб заощадити паливо.

Озвучены цены нового кроссовера Holden Equinox

Також у компанії підкреслюють, що позашляховик Holden Equinox 2018 модельного року володіє величезною вантажним відсіком, обсяг якого при складених задніх сидіннях складає 1 798 літрів». Крім цього в компанії відзначили, що автомобіль для австралійського ринку пройшов спеціальну адаптацію.

Озвучены цены нового кроссовера Holden Equinox