Папі Римському подарували Lamborghini Huracan

Папе Римскому подарили Lamborghini Huracan

Компанія Lamborghini подарувала Папі Римському Франциску спеціальну версію спорткара Huracan, яка була створена в єдиному екземплярі. Кузов автомобіля пофарбовано у золотий і білий кольори, повідомляє The Local.

У свою чергу Папа Римський благословив автомобіль, розписався на кузові і передав його аукціонному будинку sotheby’s. Всі виручені кошти з продажу машини будуть спрямовані на благодійні цілі. Так, частина коштів буде виділена на відновлення житлових будинків та громадських будівель іракських християн. Крім цього, нададуть допомогу жінкам і дітям, які стали жертвами торговців людьми.

Цього літа Папа Римський Франциск отримав від компанії електрокар Opel Ampera-e, який буде використовуватися для пересування по Ватикану. На урочистій церемонії вручення був присутній глава марки Opel Карл-Томас Нойманн. За словами топ-менеджера, він дуже пишається тим фактом, що його компанія допоможе Ватикану стати першою в світі державою, яка повністю вільним від забруднюючих навколишнє середовище транспортних засобів.

У 2015 р. Папа Франциск отримав від компанії Hyundai особливий кабріолет, створений на базі кросовера Santa Fe. Цей автомобіль, призначений для щотижневих аудієнцій на площі Святого Петра в Римі, оснащений 2,2-літровим дизельним мотором. Позашляховик став заміною броньованому Mercedes-Benz M-Class, на якому було незручно пересуватися вузькими вулицями.