«Передозування»: ательє Spofec «прокачало» кабріолет Rolls-Royce Dawn

«Передозировка»: ателье Spofec «прокачало» кабриолет Rolls-Royce Dawn

Відома фірма Spofec, що займається модернізацією автомобілів преміального бренду Rolls-Royce, додала стилю і потужності розкішному кабріолету Dawn.

Розкішний британський кабріолет Rolls-Royce Dawn побував у майстерні відомого ательє Spofec, де отримав нову програму модернізації, під назвою Overdose («Передозування»).

«Передозировка»: ателье Spofec «прокачало» кабриолет Rolls-Royce Dawn

Всесвітньо відоме ательє Spofec, що входить до складу групи Novitec Group, офіційно представило нову програму модернізації Overdose («Передозування») для розкішного британського кабріолета Rolls-Royce Dawn. Автомобіль отримав значно змінений аеродинамічний обвіс і допрацьований двигун, потужність якого становить 686 кінських сил і 980 Нм крутного моменту.

Отже, кабріолет Rolls-Royce Dawn Overdose by Spofec може вразити уяву навіть самого досвідченого автолюбителя. Варто нагадати, що раніше фахівці ательє Spofec вже показували модернізований кабріолет Dawn, однак нова оригінальна програма післяпродажного обслуговування надала відкритої моделі ще більш видовищний зовнішній вигляд.

Як можна бачити на офіційних фото, доопрацьований кабріолет Rolls-Royce Dawn Overdose by Spofec отримав широкофюзеляжний аеродинамічний обвіс з вуглецевого волокна. У роздягнених на 13 сантиметрів колісних арках розташовуються величезні колісні диски на 22 дюйми, які були створені спеціально для пакета Overdose.

З-за того, що на автомобіль встановили ці величезні колеса, інженерам ательє довелося допрацювати пневматичну підвіску кабріолета Rolls-Royce Dawn. Також автомобіль отримав новий передній і задній бампер.

В оснащення модернізованого відкритого автомобіля Rolls-Royce Dawn Overdose by Spofec входить стоковий двигун 6.6 V12. Однак після того, як над силовим агрегатом «почаклували» умільці Spofec, його потужність збільшилася до 686 л. с. (505 кВт) і жахливого крутного моменту в 980 Нм.

«Передозировка»: ателье Spofec «прокачало» кабриолет Rolls-Royce Dawn

Цієї потужності і крутного моменту достатньо для того, щоб розкішний відкритий автомобіль набирав першу сотню за 4,6 секунди. Електронний обмежувач максимальної швидкості все ще на місці, що означає, що водій не зможе виходити за межі 155 миль на годину (250 км/год).

У компанії розповіли, що планується випустити всього вісім кабріолетів Rolls-Royce Dawn Overdose by Spofec. Тобто, якщо ви володієте цим розкішним британським автомобілем, то у вас є шанс отримати «передозування».

«Передозировка»: ателье Spofec «прокачало» кабриолет Rolls-Royce Dawn