Поліцейський дав другу покататися на викраденому автомобілі

Полицейский дал другу покататься на угнанном автомобиле

В українській столиці затримали 22-річного поліцейського Дениса Меланича, який приїхав «вирішувати питання» за друзів, які їздили на викраденому автомобілі. Неймовірну історію розповідає «Київ оперативний» в Facebook, повідомляє strana.ua.

«Близько 18:30 до нас звернувся читач, який повідомив, що бачить викрадене авто BMW і слід за ним на Софіївській Борщагівці. Через десять хвилин авто вже були заблоковані на одній з АЗС місцевими активістами — Русланом і Миколою. Ще через кілька хвилин на місце приїхав патруль поліції. Зв’язалися зі слідчим Голосіївського райвідділу, який веде це виробництво», — йдеться в повідомленні.

Двоє молодих чоловіків, яких затримали у викраденому автомобілі, спочатку говорили, що вони купили автомобіль, але пізніше їх версія змінилася — вони сказали, що взяли авто у Дениса Меланича, який виявився співробітником Головного управління поліції.

Поліцейський в 22 роки вже встиг попрацювати у Деснянському управлінні поліції, зараз працює в Головному управлінні і готується переходити в Міністерство, повідомляє паблік.

Хлопці з викраденого авто зателефонували Денису, який приїхав «вирішувати питання», але в підсумку також був затриманий.

На місце приїхала слідчо-оперативна група Голосіївського району, яка займається оформленням даної події.