Повністю розкритий інтер’єр найшвидшого автомобіля у світі

Американське ательє Hennessey Performance показало інтер’єр найшвидшого автомобіля на планеті — Venom F5. Салон автомобіля переважно виконають з вуглецевого волокна, а також покупцям запропонують два варіанти оформлення приладової панелі.

Особливості інтер’єру — гоночні ковшоподібні сидіння, вузький центральний тунель з трьома перемикачами і тріо повітроводів, які повторюють форму вихлопних патрубків. Також варто відзначити центральний дисплей мультимедійної системи і шкіряні петлі на дверях замість традиційних ручок.

Полностью раскрыт интерьер самого быстрого автомобиля в мире

Для Venom F5 передбачено два варіанти виконання приладової панелі і рульового колеса. У першому випадку покупець отримає традиційний мультифункціональний кермо, у другому — кермо з інтегрованою «цифровий» приборкой.

Шасі і кузов Hennessy Venom F5 зроблю з карбону. Гіперкар оснастять 7,4-літрового твін-турбо «вісімка», віддача якої становить 1600 сил і 1762 Нм крутного моменту. Агрегат буде поєднуватися з семиступінчастим «роботом» з одним зчепленням. З нуля до 300 кілометрів на годину Venom F5 зможе розганятися за 10 секунд. При цьому максимальна швидкість складе 482 кілометра в годину.