Renault показав, як буде виглядати пікап майбутнього

Renault показал, как будет выглядеть пикап будущего

Це дивовижне транспортний засіб Renault Subtil, по твердому думку компанії, в далекому майбутньому займе нішу між пікапами і позашляховиками.

Оброт «далеке майбутнє», очевидно, означає, що найближчим часом Renault не має наміру ставити на конвеєр нічого подібного, а перед нами лише смілива дизайнерська фантазія художника і розробника Войцеха Юрковського.

У двох словах творець Renault Subtil описує своє дітище як можливість для автомобіліста із Західної Європи, який живе в мегаполісі, вибратися на природу, «дослідити умиротворені тихі куточки біля річок і в горах» і «провести час, займаючись спортом на природі».

Subtil здатний автоматично трансформуватися з SUV в пікап з кількома доступними варіантами конфігурації: чотиримісна кабіна зі стандартним кузовом, двомісна кабіна з подовженим кузовом і двомісна кабіна з кузовом, пристосованим для перевезення різної техніки, такої як снігохід, велосипеди і т. п.

Якщо ж мандрівник втомиться в дорозі, він може перевести Renault Subtil в режим автшпилота і лягти поспати, попередньо трансформувавши салон в спальну кімнату.

В принципі, за заявою дизайнера, внутрішнє оздоблення концепту може бути переконфигурировано будь-яким необхідним способом, а кругова система камер дозволить використовувати окуляри віртуальної реальності для огляду простору навколо автомобіля.

Оскільки перед нами представник далекого майбутнього, то ні про які ДВС, звичайно, мова не йде — в кожному колесі Renault Subtil встановлено за електромотору, що цілком відповідає призначенню такого транспортного засобу.

Правда, з гладкого асфальту на такому чудо-мобіле краще не з’їжджати, якщо він тільки не літає, адже дорожній просвіт у Subtil менше, ніж у малолітражки — все завдяки цим кожухам на колесах.