Розкішний пікап марки Rolls-Royce: перші зображення

Роскошный пикап марки Rolls-Royce: первые изображения

Найближчим часом британська компанія Rolls-Royce планує офіційно представити перший в своїй історії автомобіль, що відноситься до популярного нині сегменту SUV, відомий під назвою Cullinan.

Як зазначалося раніше, на даний момент британський бренд не дає чіткого визначення новинки. Тобто, у компанії не називають Rolls-Royce Cullinan позашляховиком або кросовером. Нам обіцяють модель, яка стане «найбільшим і самим розкішним пропозицією в лінійці виробника».

Поки Rolls-Royce тільки готується до дебюту новинки, незалежні дизайнери намагаються уявити, як може виглядати більш практична машина марки, а саме пікап.

Автором представленого цифрового проекту, який отримав назву Rolls-Royce Haunt, є відомий бразильський дизайнер Kleber Silva. З усіма його роботами можна познайомитися на популярному сайті Behance.

Як можна сидіти на зображенні, пікап Rolls-Royce Haunt – це елегантний автомобіль, з усіма належними дизайнерськими рішеннями британського бренду. Автомобіль отримав 4-дверний салон і відносно короткий багажне відділення. До речі, такі машини досить популярні у виробників. Наприклад, згадайте моделі Lamborghini LM002 або Hummer H2 SUT.

Очевидно, що британська компанія Rolls-Royce, поки не планує займатися випуском пікапів. Хоча, хто знає, часи йдуть – все змінюється.