Skoda «розтягла» кросовер Karoq

Skoda «растянула» кроссовер Karoq

На автосалоні в Гуанчжоу 2017 року чеська компанія Skoda офіційно представила компактний позашляховик Karoq. Головна відмінність автомобіля для Піднебесної – збільшена колісна база, і, як наслідок, більше вільного простору в салоні, що так люблять китайські клієнти.

Китайська специфікація моделі Skoda Karoq отримала збільшену на 50 міліметрів колісну базу. Тепер цей показник у автомобіля становить 2 688 міліметрів. Таким чином, відстань між осями у чеській новинки стала на 11 міліметрів більше, ніж у моделі Volkswagen Tiguan.

Skoda «растянула» кроссовер Karoq

Традиційно, збільшення колісної бази дісталася пасажирам другого ряду. Загальна габаритна довжина кузова Skoda Karoq для китайського ринку – 4 432 міліметрів (+50 мм). Крім цього, з-за перенастроєною підвіски автомобіль став на 12 міліметрів вище – до 1 614 міліметрів. І це ще не все.

Skoda «растянула» кроссовер Karoq

Компактний позашляховик Skoda Karoq для ринку Піднебесної отримав трохи переглянутий дизайн екстер’єру. Наприклад, у автомобіля з’явився передній бампер, на якому є хромована і срібляста обробка. Крім цього, в оформленні екстер’єру з’явилися декоративні накладки і бутафорські патрубки випускної системи.

Skoda «растянула» кроссовер Karoq

Інтер’єр китайського кросу Skoda Karoq практично нічим не відрізняється від такого у моделі для європейського ринку. Не менш важливо те, які силові агрегати отримав автомобіль для Піднебесної. У Китаї новий компактний, але подовжений позашляховик Skoda Karoq буде пропонуватися з двигунами 1.2 TSI (116 к. с.) і 1.4 TSI (150 л. с.). Трансмісія — 7-ступінчастий «робот» DSG (анонсована тільки ця коробка передач).

Skoda «растянула» кроссовер Karoq

Подовжений позашляховик Skoda Karoq для китайського ринку буде випускати на потужностях СП SAIC Volkswagen. Продажі новинки в Піднебесній стартують в першому кварталі 2018 року.