Tesla Model 3 стала більш доступна звичайним покупцям

Tesla Model 3 стала более доступна обычным покупателям

Tesla почала приймати замовлення на Model 3 від звичайних клієнтів, які не є співробітниками компанії, членами їхніх сімей або іншими пов’язаними з автовиробником особами.

Про це пише ресурс electrek.co з посиланням на декількох осіб, що оформили попередні заявки на електрокар і тепер отримали від «Тесли» повідомлення з пропозицією налагодити свої машини.

Tesla Model 3 стала более доступна обычным покупателям

Model 3 – найдоступніша модель Tesla – була офіційно представлена 28 липня, незабаром після початку виробництва. Одночасно з презентацією перші машини почали передавати «своїм» покупцям – тим, хто мав пріоритетне право замовлення.

Передбачалося, що до цього грудня «Тесла» буде випускати 20 тисяч примірників щомісяця, але за фактом через проблеми на Гигафабрике до кінця вересня покупцям поставили лише 222 машини замість обіцяних 1500.

Tesla Model 3 стала более доступна обычным покупателям

В результаті графіки виробництва і поставок змістилися: спочатку планувалося, що перші звичайні клієнти отримають свої Model 3 в кінці жовтня, тепер же їм пропонують почекати до кінця грудня – щонайменше.

На даний момент завершити оформлення замовлення можна лише за умови вибору батареї збільшеної ємності (Long Range) і пакету преміальних опцій.

Це збільшує мінімальну ціну електромобіля Tesla Model 3 з 35 до 49 тисяч доларів США.