У Дубаї представлений чорно-золотий суперкар McLaren 720S

В Дубае представлен чёрно-золотой суперкар McLaren 720S

В рамках автосалону в Дубаї (Dubai Motor Show 2017) британська компанія McLaren офіційно розсекретила унікальне купе McLaren 720S Coupe Black and Gold. Над створенням автомобіля, призначеного для особливого клієнта, працювали фахівці підрозділу McLaren Special Operations (MSO).

В Дубае представлен чёрно-золотой суперкар McLaren 720S

Суперкар з Уокинга має елегантну чорну атласну забарвлення кузова і золоті акценти. Крім цього, купе McLaren 720S Coupe Black and Gold by MSO може «похвалитися» ізоляцією двигуна з 24-каратного золота. Мало того, на задньому аеродинамічному крилі автомобіля є унікальна напис із золотих літер, яке «привертає увагу і змушує автомобіль виділятися з усіх інших існуючих купе 720S.

Як розповіли представники MSO на аеродинамічному елементі автомобіля розташовується цитата засновника компанії McLaren Брюса МакЛарена. Для того щоб нанести напис на «крило» моделі, фахівцям підрозділу знадобилося 30 годин роботи: використання унікальних трафаретів дозволило зробити золоті написи максимально красивими.

В Дубае представлен чёрно-золотой суперкар McLaren 720S

Цитата взята з автобіографії засновника британського бренду «From the Cockpit», опублікованій в 1964 році. Цитата засновника компанії McLaren має глибокий життєвий сенс: «Життя міряють по досягнень, а не тільки за прожитим рокам».

Ще 90 годин потрібні були для того, щоб виконати інші налаштування унікального купе, включаючи обробку салону, де з’явилися золоті вставки і компоненти з вуглецевого волокна. До речі, чорно-золотий суперкар McLaren 720S Coupe Black and Gold by MSO отримав унікальний аеродинамічний обвіс, який також виконаний з карбону.

Технічна складова ексклюзивного суперкара McLaren 720S Coupe Black and Gold by MSO змін не зазнала. Таким чином, автомобіль живиться від четырехлитрового твін-турбо мотора V8. Двигун, що розвиває 720 кінських сил і 770 Нм крутного моменту, поєднується з модернізованим 7-ступінчастим «роботом» з двома зчепленнями.

В Дубае представлен чёрно-золотой суперкар McLaren 720S

Новий британський суперкар McLaren 720S здатний прискорюватися з 0 до 100 км/год всього за 2,8 секунди, а розгін до 200 км/год займає 7,8 секунди. Максимальна швидкість – 341 км/ч.