У Toyota спрогнозували «дату смерті» ДВС в автомобілебудуванні

В Toyota спрогнозировали «дату смерти» ДВС в автомобилестроении

Після виявлення бажання урядами багатьох країн зупинити випуск автомобілів тільки з ДВС до 2040 року передбачити дату відмови і від гібридів стало простіше.

У японської компанії Toyota очікують, що двигун внутрішнього згоряння остаточно перестане бути задіяні в створенні автомобілів у всьому світі до 2050 року. А до 2040 року частка гібридних машин з ДВС складе лише 10 відсотків і буде поступово знижуватися до нуля. Такий прогноз зробив керівник підрозділу розробок і розвитку Toyota Сейго Кузумаки.

В Toyota спрогнозировали «дату смерти» ДВС в автомобилестроении

За словами менеджера автоконцерну, світові виробники розуміють, що глобальні правила за кількістю шкідливих викидів будуть тільки посиляться. Розвиток електромобілів остаточно вб’є мотори, що працюють на бензині та дизельному паливі.

«Ми очікуємо, що до 2050 року викиди CO2 від транспортних засобів скоротяться на 90 відсотків у порівнянні з показником 2010 року. Щоб домогтися цього, з 2040 року світові автовиробники більше не будуть випускати простих машин з двигунами внутрішнього згоряння. З конвеєрів будуть сходити тільки електромобілі та гібриди», — сказав Кузумаки.

В Toyota спрогнозировали «дату смерти» ДВС в автомобилестроении

В даний час Toyota є лідером з продажів гібридів і електрокарів в світі. Її частка складає 43 відсотки від світового ринку. Причому модель Prius є самим продаваним гібридом у світі. Її тираж уже перевищив 11 мільйонів за всі роки виробництва. Найбільш продаваним електромобілем є Nissan Leaf. Щорічно реалізується близько 50 000 одиниць цієї моделі.