Uber позбавить пасажирів безпілотників від захитування

Uber избавит пассажиров беспилотников от укачивания

Компанія Über запатентувала технологію, яка допоможе боротися з заколисуванням в безпілотниках. Для цього в автомобілях будуть використовуватися світлові панелі, дисплеї і сидіння, що міняють положення в залежності від умов руху.

Кінетоз або хвороба руху виникає під час монотонних коливань або несподіваних маневрів безпілотника. Людина не в змозі їх контролювати, що викликає збій в роботі вестибулярного апарату, що відповідає за реакцію на прискорення і положення в просторі.

Uber избавит пассажиров беспилотников от укачивания

У Über пропонують боротися з хворобою руху за допомогою візуальних індикаторів, які будуть інформувати пасажирів про повороти або зупинках. Планується і використання крісел, вібруючих при гальмуванні і наклоняющихся в поворотах, а також обдування пасажирів повітрям, інтенсивність якого змінюється в залежності від швидкості. Все це має відвернути пасажирів безпілотника.

Раніше повідомлялося, що Über підписала угоду з маркою Volvo про постачання близько 24 тисяч автомобілів, оснащеними системою автопілота. Це будуть позашляховики XC90, седани S90 і універсали V90. Крім цього, компанія співпрацює з Daimler і Ford.