Відомі американські ціни нового BMW M5

Известны американские цены нового BMW M5

У мережі з’явилася інформація, що стосується американських цін «зарядженого» седана BMW M5 нового покоління F90. Згідно з опублікованою інформацією, зацікавлені клієнти зможуть придбати високопродуктивний баварський автомобіль за мінімальною ціною від $102 600.

Известны американские цены нового BMW M5

Також варто відзначити, що на американському сайті баварського бренду інформації про ціни нового 600-сильного седана поки немає. У свою чергу, прайс-лист новинки опублікувало видання Bimmer Post.

Известны американские цены нового BMW M5

Швидко нагадаємо, що в моторному відсіку «зарядженого» седана BMW M5 2018 модельного року розташований 4,4-літровий 8-циліндровий агрегат, здатний видавати 600 сил. Крутний момент – 700 Нм. Спринт з нуля до першої сотні – 3,4 секунди. Максимальна швидкість – 250 км/год (305 км/год з пакетом M Driver Package).

Известны американские цены нового BMW M5

У стандартне оснащення «зарядженого» седана BMW M5 (F90) для американського ринку входить акустична система Harmon Kardon, система контролю тиску в шинах, дистанційне управління паркуванням, супутникове радіо SiriusXM, система виявлення «мертвих» зон, система попередження про виїзд із смуги руху та інші «ласощі».

Известны американские цены нового BMW M5

Американські клієнти зможуть придбати новий «заряджений» BMW M5 2018 модельного року в семи різних не металізованих і металізованих рішеннях. Для тих, хто шукає трохи більше ексклюзивності, баварська марка готова запропонувати відтінки Azurite Black Metallic, Champagne Quartz Metallic, Almandine Brown Metallic і Rhodonite Silver Metallic, кожен з яких доступний за ціною $1 950.

Известны американские цены нового BMW M5

Крім цього, для баварської новинки доступно три опціональних пакета Driving Assistance Package Plus ($1 700), Executive Package ($4 000) і First Edition ($18 300). В останньому випадку автомобіль оснащується акустичною системою Bowers & Wilkins, унікальними 20-дюймовими «катками» BMW M, спортивним вихлопом M Sport і пакетом M Driver Package.