Волохатий Fiat або тюнінг по-італійськи

Волосатый Fiat или тюнинг по-итальянски

Стиліст Марія Лючія Муньо потрапила в Книгу рекордів Гіннесса, створивши саму «волохату» машину в світі. 44-річна італійка покрила людськими волоссям класичний компактний хетчбек Fiat 500.

Волосатый Fiat или тюнинг по-итальянски

Муньо побила власний рекорд, встановлений в 2010 році. Тоді вона представила автомобіль, на який причепили 100 кілограмів волосся. Тепер стиліст разом зі своїм асистентом Валентино Стассано додала на Fiat ще 20 кілограмів.

Волосатый Fiat или тюнинг по-итальянски

Модернізація хетчбека зайняла 150 годин. Творці незвичайного Fiat 500, який тепер оцінюється в 80 тисяч євро, заявили, що їх машина «символізує мир і свободу».

Волосся були доставлені за спецзамовленням з Індії. За словами Муньо, вони набагато міцніше волосся європейців. Ідея створення «волохатого» автомобіля виникла у стиліста після суперечки з її приятелем, який стверджував, що у неї ніколи не вийде подібної машини.

Волосатый Fiat или тюнинг по-итальянски

Власниця «волохатого» Fiat 500 зізналася, що автомобіль викликає неоднозначну реакцію. Жінки частенько доводиться стикатися з негативними відгуками, хоча, Марію це зовсім не бентежить. Вона продовжує користуватися своїм творінням кожен день.

Втім, зізнається жінка, особлива обробка салону і екстер’єру вимагає ретельного догляду: волосся необхідно розчісувати, мити, використовуючи спеціальні шампуні і щітки.