Жарт вдалася: у Audi жорстоко пожартували над проблемами паркування

Шутка удалась: в Audi жестоко пошутили над проблемами парковки

Компанія Audi на честь Різдва розмістила в Інтернеті веселе відео про пригоди Audi RS3 і RS7 на автомобільній стоянці великого торгового центру. Сподіваємося, що можливості цих машин не сильно перебільшені.

У багатьох західних країнах Різдво – це період знижок в магазинах і супермаркетах. До того ж потрібно купувати родичам, коханим і друзям різдвяні подарунки. З-за цього в торгових центрах перед Різдвом, як кажуть, просто яблуку ніде впасти. А на автомобільних стоянках при торгових центрах йде справжня війна спочатку за вільне місце для паркування, а потім – за право поїхати додому.

В Україні щось подібне відбувається перед Новим роком і перед 8-м березня. У ці дні українські автомобілісти теж борються за вільне паркувальне місце (особливо серйозною ця проблема стає, якщо перед настанням Нового року випадає багато снігу). Треба ж купити подарунки?

Щоб підбадьорити й розвеселити автолюбителів перед настанням Різдва, компанія Audi показала рекламне відео про те, з якими проблемами на автомобільних стоянках в торгових центрах під час цього свята стикаються Audi RS3 і RS7, і як вони їх оригінально вирішують.

Ролик вийшов веселим і… повчальним. Він говорить про те, що за кермом автомобіля потрібно завжди залишатися холоднокровним і тверезо оцінювати ситуацію.

Впевнені, що у Audi в запасі знайдеться ще кілька різдвяних відео-роликів, і ми їх скоро побачимо. Для України це актуальніше, оскільки, схоже, тепер Різдво у нашій країні стане офіційним вихідним днем.