Зимове взуття для LX 450d

Зимняя обувь для LX 450d

Інформація розміщена на правах реклами:

Напередодні нового зимового сезону дилерська мережа Lexus в Україні традиційно піклується про своїх клієнтів і готує до зими флагман модельного ряду Lexus LX 450d. Одним із проявів такої турботи є забезпечення автомобіля комплектом зимових шин безпосередньо при продажу.

Такий підхід відображає філософію бренду Lexus, невід’ємна частина якої — втілення принципів традиційного японського гостинності омотенаши. За канонами омотенаши, кожен гість дилерського центру, кожен клієнт Lexus повинен насолоджуватися підкреслено високим рівнем уваги і відчувати себе особливим.

LX 450d, 5-місний автомобіль класу люкс з турбодизельним двигуном V8, надзвичайно потужний і одночасно економічний. Автомобіль однаково добре пристосований як для подорожей на далекі відстані, так і для їзди по бездоріжжю.

Ледь опинившись у салоні, ви будете вражені витонченим оформленням кожної деталі, починаючи з дивно зручних сидінь, оббиті м’якою комбінованої семианилиновой шкірою, і закінчуючи системою мікроклімату Lexus Climate Concierge.

LX подарує вам повну свободу пересування і подбає про додаткові засоби безпеки завдяки інноваційній системі комплексної Lexus Safety System +. Вона поєднує системи передаварійної безпеки (PCS), допомоги утримання в обраній смузі (LKA), адаптивного дальнього світла (AHS) і адаптивний круїз-контроль, регулює швидкість руху відповідно зі швидкістю транспортного засобу, що рухається попереду.

Відому в світі комфортабельність автомобілів Lexus в черговий раз вдалося покращити завдяки застосуванню зменшують вібрації передніх гідравлічних опор двигуна з електронним управлінням і широкого використання звукоізоляційних матеріалів.

На трасі або по бездоріжжю, влітку або взимку — з Lexus LX 450d кожна подорож принесе максимум задоволення.

Детальніше — у офіційних дилерів Lexus в Україні.

Визнайте, ви хочете Lexus!

Цей матеріал підготовлено за даними офіційних сайтів уповноважених дилерів продукції Lexus. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова, й як така не являє собою оферту на продаж конкретного транспортного засобу. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Lexus.

www.lexus.ua