Зухвалий бюджетник: ВАЗ-2104 Інтеграли

Дерзкий бюджетник: ВАЗ-2104 Integrale

За свою багаторічну історію вітчизняний універсал побачив чимало різноманітного тюнінгу від своїх власників, а в редакції «Колеса.ру» вирішили запропонувати свій оригінальний варіант перетворення.

Є такий автомобіль – Lancia Delta першого покоління, він з’явився в 1979 році і є творінням ательє Italdesign. Його можна назвати далеким родичем ВАЗ 2104, адже італійська марка з 1969 року входить до складу концерну Fiat, одна з моделей якого, як відомо, стала основою для Жигулів. У компактного хетчбека Delta було багато різних версій, однією з яких стала Delta HF Integrale, яка в другій половині 80-х і початку 90-х була беззаперечним лідером ралі WRC. Таку машину і взяли в якості прообразу для проекту. «Четвірка» отримала інший передній бампер і капот з повітрозабірниками, а стандартні прямокутні фари поступилися місцем двом парам круглих.

Дерзкий бюджетник: ВАЗ-2104 Integrale

Однією з найбільш помітних деталей екстер’єру, звичайно, стали збільшені і розширені колісні арки, покликані вмістити досить великі колеса. Задня частина оновилася за рахунок нового широкого бампера і спойлера над заднім склом. Завершують образ кольорові смуги, наклеєні трохи вище рівня дверних ручок і оперізують весь кузов.

Цей проект вийшов у стилі ретро.