Ательє Mopar додало агресії нового Jeep Wrangler

Ателье Mopar добавило агрессии новому Jeep Wrangler

У той час як інженери і дизайнери американської компанії Jeep працювали над позашляховиком Wrangler нового покоління, підрозділ Mopar витратив більше 100 000 годин на створення великого каталогу додаткових деталей і аксесуарів для культового автомобіля.

Своє творіння умільці фірми Mopar в даний час демонструють на автосалоні в Лос-Анджелесі-2017. На стендах компанії красується два модифікованих позашляховика. Особливу увагу публіки привернув автомобіль Jeep Wrangler Unlimited Rubicon.

Як видно на офіційних фотографіях, замість дверей автомобіль отримав спеціальні каркаси, зварені з труб. Крім цього, позашляховик Jeep Wrangler Unlimited Rubicon з аксесуарами Mopar має міцний бампер, лебідку, додаткове освітлення, аптечки першої допомоги, виведений повітропровід для «плавання» і багато іншого.

Ателье Mopar добавило агрессии новому Jeep Wrangler

У салоні автомобіля можна виявити шкіряні сидіння Katzkin. Крім цього, неодмінно варто згадати, що позашляховик коштує на унікальних 17-дюймових колісних дисках, які «взуті» в спеціальні шини BFGoodrich.

На автосалоні в Лос-Анджелесі-2017 представники американської компанії розповіли, що практично всі додаткові аксесуари, які представлені на цій моделі, можна замовити через офіційний каталог Jeep Performance Parts.