Opel Insignia – найекономічніший автомобіль у своєму класі

Opel Insignia – наиболее экономичный автомобиль в своем классе

Флагман бренду Opel вражає своєю стильною спортивної зовнішністю, комфортом авто класу преміум, сучасними технологіями і економічністю. За підсумком оцінок цілого ряду незалежних організацій Новий Opel Insignia став найбільш економічним вартості володіння автомобілем у своєму класі.

Opel Insignia – наиболее экономичный автомобиль в своем классе

Власники одержують більш низьку сукупну вартість володіння Insignia, ніж у порівнянних конкурентів в сегменті авто з двигунами великих обсягів і серед автомобілів преміум-класу. Це робить моделі Insignia Grand Sport і Sports Tourer особливо привабливими як для приватних, так і для корпоративних клієнтів.

Особливий рівень обробки забезпечує високий комфорт, а сучасні технології і достаток обладнання в стандартному виконанні є однією з причин високої вартості перепродажу Insignia.

Opel Insignia – наиболее экономичный автомобиль в своем классе

Але багато інші фактори також гарантують те, що рівень окупності флагмана Opel вище, ніж у конкурентів його сегмента: завдяки надсучасним методів виробництва і високоякісним матеріалам Insignia досягає видатного рівня якості, що важливо для тривалого життєвого циклу зі стабільною залишковою вартістю. Крім того, розумна інженерія, ефективні системи двигунів, інноваційні технології та системи допомоги роблять управління безпечніше. Все це призводить до сприятливим страховим рейтингах, низькими витратами на обслуговування і ремонт, а також зниження витрат на паливо.

Insignia швидко окупається як з дизельним, так і з бензиновим турбованими двигунами.

Opel Insignia – наиболее экономичный автомобиль в своем классе

Загальна вартість утримання автомобіля розраховується виходячи з витрат на технічне обслуговування, страхування, витрата палива (офіційний витрата палива New European Driving Cycle NEDC згідно з Постановою (ЄС) № 715/2007 та Регламентом (ЄС) № 692/2008 в застосовних версіях) і податків, а також очікуваної амортизації після трьох років та 90 000 кілометрів (для дизельних версій) або п’яти років і 100 000 кілометрів (з бензиновими двигунами). Основою для цього є дані, надані незалежною організацією Audatex Cost of Ownership Solutions восени 2017 року, а також поточні класифікації страхування на GDV typklasse.de. Ціни на паливо, які використовуються при розрахунку були отримані на сайті (стан жовтень 2017 року: бензин — 1,374 євро за літр, дизельне паливо — 1,188 євро за літр), опублікований у рубриці «Autokauf» в журналі Auto Moto&Sport восени 2017 року. Залишкові значення засновані на прогнозах компанії «B?hr & це fess Forecasts».

Opel Insignia – наиболее экономичный автомобиль в своем классе

Таким чином, нова Opel Insignia пропонує привабливий всеосяжний набір переваг, який оцінили як клієнти, так і експерти. Незважаючи на те, що саме молоде покоління Opel Insignia скоряло дороги Європи, всього протягом декількох місяців, модель вже встигла отримати ряд нагород:

  • «Золоте кермо» 2017 року в Польщі (Auto Swiat) і Словенія (Auto Bild)
  • «Кращий автомобіль 2017» у Польщі (Fleet Cars & Vans, Fleet Premium Auto)
  • «Fleet News of the Year» в Чеській Республіці (FLEET Magazine)

Група компаній » АІС » надає своїм клієнтам можливість пройти тест-драйв і випробувати нову OPEL Insignia.

Opel Insignia – наиболее экономичный автомобиль в своем классе

Нова OPEL Insignia доступна для індивідуальних замовлень в автоцентрах Opel компанії АІС у містах Київ та Одеса.

Більш детальна інформація про автомобілі OPEL на сайті:

Автоцентр OPEL АІС р. Київ

Автоцентр OPEL АІС р. Одеса

Дізнатися про спеціальні умови придбання Вашого нового OPEL можна відвідавши Автоцентри OPEL АІС р. Київ – пер. Балтійський, 20, тел. (044) 585-40-40 і в р. Одеса – вул. Отамана Головатого, 113, тел. (048) 738-69-91!

Opel Insignia – наиболее экономичный автомобиль в своем классе
Opel від Групи компаній «АІС»

Основний бізнес компанії – послуги з продажу та сервісного обслуговування автомобілів. Група компаній АІС реалізувала концепцію обслуговування Клієнтів на всіх етапах володіння автомобілем.

перейти на сайт компанії →