Пікап Nissan Titan отримає більш економічний двигун V6 від моделі Frontier

Пикап Nissan Titan получит более экономичный мотор V6 от модели Frontier

Це може відбутися вже в наступному році.

Повнорозмірний пікап Nissan Titan для північноамериканського ринку отримає в найближчому майбутньому мотор V6, який буде значно економніше встановлюється на поточний момент двигуна V8. Однак першим новий мотор отримає оновлений пікап Frontier, який в Європі носить ім’я Navara. Про це повідомляє видання Wards Auto з посиланням на віце-президента Nissan North America Майкла Бунса.

Пикап Nissan Titan получит более экономичный мотор V6 от модели FrontierNissan Titan XD

«Новий пікап Frontier вже в дорозі, і його двигун V6 є більш орієнтованим для цього сегмента автомобілів. Однак такий двигун отримає і другий пікап Nissan Titan, який збирають на тому ж заводі в Міссісіпі», — заявив Майкл Бунс.

На сьогоднішній день пікап Titan оснащується тільки одним силовим агрегатом — 5,6-літровим бензиновим мотором V8 потужністю 390 кінських сил. Ціни на нього в США починаються від 29 580 доларів. І в компанії впевнені, що на ринку є багато потенційних покупців, які хотіли б придбати такий пікап з більш економічним двигуном V6. Характеристики нового мотора поки не повідомляються.

Пикап Nissan Titan получит более экономичный мотор V6 от модели FrontierNissan Frontier 2016

Новий мотор покликаний збільшити продажі Nissan Titan на північноамериканському ринку, де модель сильно поступається основним конкурентам в особі Ford F-150 або Chevrolet Silverado.

Напередодні Nissan запустив у продаж «опівнічний» пікап Titan.