Rinspeed розробив міський безпілотник з житловим модулем

Rinspeed разработал городской беспилотник с жилым модулем

Швейцарська компанія Rinspeed офіційно представила експериментальний автомобіль Snap, покликаний дати уявлення про ідеальний міському автомобілі майбутнього. Публічний дебют прототипу, обладнаного системою автоматичного керування, відбудеться на початку січня на виставці електроніки CES в Лас-Вегасі.

Головною особливістю автомобіля є універсальна платформа, яку в компанії називають «скейтбордом». На шасі можуть встановлюватися різні види кузова, звані в компанії «стикувальними модулями».

Так, концепт-кар може виступати в ролі розвізного фургона, громадського транспорту або мобільного офісу, який може також використовуватися окремо від платформи. Стаціонарно встановлений модуль може, скажімо, стати будиночком до кемпінгу або вуличним магазинчиком.

Кожному з пасажирів доступна точка бездротового доступу в інтернет зі зв’язком стандарту 5G, а також три монітора, куди виводиться актуальна інформація про маршруті, а також дані розважальної системи. Плюс до всього автомобіль оснащений шістьма прожекторами, за допомогою яких здійснюється спілкування з іншими учасниками руху.

Rinspeed Snap приводиться в рух електричною силовою установкою, розробленої компанії ZF. Тяга передається на обидві осі. Комплект акумуляторів ємністю 12 квтг забезпечує запас ходу приблизно в 100 кілометрів.