«Суворий» позашляховик із США повертається на автомобільний ринок

«Суровый» внедорожник из США возвращается на автомобильный рынок

Компанія Ford офіційно підтвердила перезапуск легендарного позашляховика: на сайті виробника з’явився спеціальний розділ, присвячений моделі Bronco.

Модель Bronco сходила з конвеєра Ford протягом 30 років у період з 1966 по 1996 роки, змінивши за цей час п’ять поколінь. Автомобілі, природно, оснащені повним приводом і цілим рядом опцій для бездоріжжя: додатковим паливним баком, шноркелем, лебідкою і тому подібними аксесуарами. Шосте покоління Bronco, обіцяють в Ford, збереже прихильність традиціям, але при цьому отримає ряд сучасних технологічних рішень.

Відзначається, що новий Bronco буде середньорозмірним позашляховиком і стане «частиною глобального портфеля автомобілів Ford» до 2020 року. Випуск автомобіля і замена поршней a16xht налагодять і  на рідному для моделі заводі Michigan Assembly (MAP) у місті Вейн.

Слова про 2020 рік слід пояснити окремо. Американці традиційно оперують поняттям «модельного року», і це означає, що модель може з’явитися… коли завгодно! Логічніше чекати новий «Бронко» під кінець 2019-го, однак, наприклад, «Мустанг» 2015 модельного року дебютував восени 2013-го.

«Суровый» внедорожник из США возвращается на автомобильный рынок

Технічні характеристики майбутньої новинки поки не розкриваються, проте в Ford підкреслюють, що шосте покоління Bronco «зможе похвалитися новітніми інтелектуальними технологіями і сміливим поглядом, залишаючись вірним своїм міцним корінням». За неофіційною інформацією, повнопривідний позашляховик построют на рамної конструкції і оснастять двигуном EcoBoost з шістьма циліндрами, об’ємом 2,7 л і потужністю 325 л. с.

Передбачається, що позашляховик буде продаватися не тільки на американському, але і на інших ринках, де є «любителі гострих відчуттів, які шукають пригод за межею міста».