У мережі розсекретили новий кросовер Ford

В сети рассекретили новый «кроссовер» Ford

У розпорядженні зарубіжних ЗМІ виявилися перші шпигунські фотографії крос-версії субкомпактного хетча Ford Figo. Очікується, що автомобіль отримає назву Ford Figo Cross, а його офіційні продажі в Індії стартують в першій половині 2018 року.

Як відзначають наші індійські колеги, не виключено, що новий «кросовер» отримає назву Ford Figo Cross або Ford Figo Freestyle. Яких-небудь офіційних даних крос-версії моделі Ford Figo поки немає.

Судячи зі шпигунських знімках, автомобіль отримав змінений передній бампер, сітчасту решітку радіатора і додаткову чорну оздоблення екстер’єру. Крім цього, Ford Figo Cross/Ford Figo Freestyle може «похвалитися» додатковим захистом кузова і, швидше за все, трохи збільшеним дорожнім просвітом.

В сети рассекретили новый «кроссовер» Ford

Також видання зазначає, що в салоні «прохідною пятидверки» з’явилася модифікована центральна консоль, в центрі якої встановлена інформаційно-розважальна система з великим сенсорним дисплеєм.

Очікується, що в Індії новий мініатюрний «кросовер» Ford Figo Cross/Ford Figo Freestyle буде доступний з 1,2-літровим бензиновим турбодвигуном Dragon, потужність близько 95 кінських сил. Повторимося, офіційна прем’єра крос-хетча має відбутися в першій половині 2018 року.