Винуватець ДТП відшкодував збитки через 30 років

Виновник ДТП возместил ущерб спустя 30 лет

Чоловік відправив лист у відділ поліції, в якому приніс вибачення за інцидент три десятки років тому, прикріпивши в якості компенсації 1 000 доларів.

Втім, який побажав залишитися анонімним водій і сам вже точно не пам’ятає, в який саме рік стався інцидент. У листі, текст якого опублікувало видання Pioneer Press, йдеться, що аварія трапилася в 1985 або в 1986 році.

Зі слів чоловіка, все сталося пізно вночі на одній з вулиць міста Сент-Пол. Водій зізнається, що в’їхав у припаркований автомобіль і волів тоді втекти з місця ДТП.

«Я не перевірив, які ушкодження завдав тому автомобілю, і не залишив власнику машини яку-небудь інформацію про себе», — написав анонім.

Виновник ДТП возместил ущерб спустя 30 лет

Судячи з усього, всі ці роки водія терзала совість, і він вирішив нарешті загладити свою провину. Так, невідомий винуватець аварії, приклав до листа $1 000 і попросив поліцію, якщо це можливо, розшукати потерпілого автовласника.

У разі, якщо знайти другого водія не вийде, то гроші можна направити у благодійний фонд поліції. В кінці свого листа анонім приніс вибачення.

Представник місцевої поліції в бесіді з виданням зазначив, що вперше зіткнувся з подібним. Там також відзначили, що гроші будуть записані на рахунок поліцейського департаменту і підуть на купівлю нового обладнання.