Гройсман планує побудувати 500 розв’язок і 1000 пішохідних переходів

Гройсман планирует построить 500 развязок и 1000 пешеходных переходов

Кабінет міністрів України в рамках розвитку дорожнього господарства розпочинає реалізацію програми «500-500-1000», яка передбачає будівництво 500 кільцевих розв’язок, 500 острівців безпеки і 1000 пішохідних переходів.

Про це повідомила прес-служба уряду з посиланням на результати наради прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з представниками міністерств внутрішніх справ, інфраструктури, а також Державного агентства автомобільних доріг.

«Коли робимо хороші дороги, а за ним їздять зі швидкістю літаків, виходить біда. Але є тисяча і один спосіб забезпечити безпеку на дорогах. Безпека на дорогах – це питання номер один», – підкреслив Гройсман.

Гройсман планирует построить 500 развязок и 1000 пешеходных переходов

За його словами, за останні кілька років на українських дорогах загинули більше 15 тис. чоловік.

«У цьому році у нас досить амбітні плани з будівництва доріг, але якщо ми подивимося статистику смертності на дорогах… Це говорить про те, що треба боротися (з порушниками правил дорожнього руху – ред.) не тільки штрафами, але й створити систему безпеки руху», – сказав прем’єр.

Як повідомлялося, Гройсман пропонує створити в Україні Координаційна рада з питань безпеки дорожнього руху та формування якісної дорожньої інфраструктури. Уряд до 2018 року має намір забезпечити фінансування дорожнього будівництва в Україні на рівні 47 млрд грн. У 2017 році в Україні було відремонтовано близько 2000 км доріг на суму понад 20 млрд грн. Раніше прем’єр заявляв, що 5% обсягу фінансування дорожнього будівництва спрямовано на забезпечення безпеки дорожнього руху.