Jeep зніме з конвеєра старий Wrangler заради нового пікапа

Jeep снимет с конвейера старый Wrangler ради нового пикапа

Компанія Jeep остаточно припинить випуск позашляховиків Wrangler попереднього покоління, які на даний момент випускаються на підприємстві в Толедо (штат Огайо). При цьому виробнича лінія буде перероблена заради виробництва пікапа, побудованого на базі нового Wrangler.

На даний момент на заводі в Толедо паралельно випускають Wrangler як старого, так і нового покоління. Але при цьому в квітні стару модель знімуть з конвеєра і замінять на пікап, яких планується збирати до 100 тис. одиниць на рік.

Стандартний Jeep Wrangler нового покоління дебютував на мотор-шоу в Лос-Анджелесі. Позашляховик зберіг рамну конструкцію, але при цьому отримав алюмінієвий кузов, завдяки чому маса автомобіля знизилася на 90 кілограмів.

Jeep Wrangler оснастили новим дволітровим чотирициліндровим турбомотором, що працюють за схемою mild hybrid — в парі з стартер-генератором і 48-вольтової електричною системою. Віддача агрегату склала 272 л. с. і 400 Нм крутного моменту.

Крім цього, позашляховик буде доступний з 3,6-літровим атмосферним мотором, що видає 285 сил і 353 Нм крутного моменту. Трансмісії — шестиступінчаста «механіка» або восьмідіапазонний «автомат». Нарешті, в наступному році у позашляховика з’явиться версія з трилітровим дизельним мотором, характеристики якого поки не називаються.