Компанія Honda планує відродити невеликий ендуро Honda Dominator

Компания Honda планирует возродить небольшой эндуро Honda Dominator

Все йде по колу. Японський мотогигант Honda почав з відродження культового Honda CRF1000L Africa Twin, так як назву Africa Twin є синонімом надійності мотоциклів японського виробника. Багато часу знадобилося, щоб створити сучасний аналог Africa Twin. В цілому, вийшов гідний байк, який має свої сильні і слабкі сторони. Він важкий, великий і потужний — більше підходить для професійних мотоциклістів, ніж новачків. Можливо, в майбутньому Honda випустить менший ендуро і відродить культовий Honda Dominator.

Компания Honda планирует возродить небольшой эндуро Honda Dominator

Звичайно, можна заперечити, так як в модельному ряду є CRF250L, CB500X, NC750X, NC800X, але всі зазначені мотоцикли не можна вважати меншими братами Africa Twin.

Оригінальний Honda Dominator оснащувався 643-кубовим 1-циліндровий 4-тактний двигуном потужністю 44 л. с. Мотоцикл був легким, надійним і простим в ремонті. Інженери Honda тепер працюють над сучасною версією, про що говорить схема з патенту. Очевидним вибором мотора буде 750-кубовий силовий агрегат, який ставлять на NC750X і X-ADV. Новий Домінатор складе конкуренцію Yamaha Tenere 700 і KTM 790 Adventure.

Компания Honda планирует возродить небольшой эндуро Honda Dominator

Загалом, чекаємо. На фото нижче: концептуальна замальовка Обердэна Бецци.