Кросовер Mazda CX-8 розкуповують «як гарячі пиріжки»

Кроссовер Mazda CX-8 раскупают «как горячие пирожки»

Японська компанія Mazda Motor Corporation розповіла про хороший старт нового семимісного позашляховика Mazda CX-8. Зараз автомобіль доступний тільки на «домашньому» ринку.

Нагадаємо, в Японії офіційні продажі нової моделі Mazda CX-8 почалися в середині вересня 2017 року. З вересня зацікавлені клієнти могли оформити заявку на модель, тоді як «живі» продажі стартували тільки 14 грудня 2017 року. Вже до того моменту дилери бренду отримали понад 7 300 попередніх замовлень на модель.

Як повідомили в прес-центрі компанії, за минулий місяць позашляховик Mazda CX-8 замовили ще близько 4 700 осіб. Таким чином, з моменту старту офіційних продажів автомобіль розійшовся тиражем понад 12 000 примірників. Представники бренду підкреслюють, що щомісяця планувалося продавати близько 1 200 таких автомобілів.

Згідно з даними компанії, основними покупцями нового кросовера Mazda CX-8 є люди у віці від 30 до 40 років. Крім цього, автомобіль користується гарним попитом у молодої аудиторії та сімейних пар. Найбільше компанія продала автомобілів Mazda CX-8 в середній комплектації ProActive (52% від загальної кількості замовлень). На другому місці за популярністю модель в самій багатою і розкішною версії L Package (42%). Найбільш популярний колір – темно-сірий.

В Японії нову модель Mazda CX-8 пропонують тільки з 2,2-літровим дизельним мотором SkyActive-D, який видає 190 кінських сил і поєднується з 6-діапазонним «автоматом». Автомобіль доступний з переднім або повним приводом, в 6 — або 7-місцевій конфігурації салону. Мінімальна ціна кросовера Mazda CX-8 – від 3 196 800 ієн ($28 760).