Новий Kia Sorento доступний до попереднім замовленням!

Новый Kia Sorento доступен к предзаказу!

Інформація розміщена на правах реклами:

Відмінна новина для шанувальників марки KIA, новий Sorento доступний до попереднім замовленням, а перші постачання автомобілів очікуються в березні цього року, кожен бажаючий має можливість передоплатити автомобіль і стати одним із перших власників нового KIA Sorento.

Шукач пригод, який вільно почуває себе в місті

Характер Sorento загартований роками подорожей різними дорогами по всіх куточках світу. Тепер, з новим, ще більш витонченим дизайном, він відчуває себе ще більш впевнено на вулицях сучасних міст і за їх межами.

Новый Kia Sorento доступен к предзаказу!

Нове обличчя і сильний характер

Оновлений екстер’єр з високо розташованими фарами і динамічним рельєфом капота не може не привертати до себе увагу. А яскраві світлодіодні стоп-сигнали, інтегровані в задні ліхтарі, відразу помітні для тих, хто за вами рухається.

Розкішне оздоблення створює відчуття свободи і невимушеності

Салон Sorento пропонує високий рівень комфорту. Зручні сидіння, опціональний панорамний люк в даху, мультимедійна навігаційна система і звук від Harman Kardon для вашого задоволення.

Новый Kia Sorento доступен к предзаказу!

Новый Kia Sorento доступен к предзаказу!

Використовуючи простір всередині по-максимуму

Sorento швидко трансформується з семимісного автомобіля для повсякденного використання під місткого помічника для перевезення речей, а також надійного друга для виїзду на природу з мандрівниками та їх обладнанням. Незалежно від конфігурації вирішальне значення мають комфорт і легкість використання.

Новый Kia Sorento доступен к предзаказу!

Нехай всі побачать справжню динаміку

Пакет зовнішнього стайлінгу GT Line наочно демонструє амбіції вашого KIA Sorento. Дизайн кожної деталі пронизаний спортивним духом.

Новый Kia Sorento доступен к предзаказу!

Сила і ефективність, про яку ви мріяли

В Україні Sorento представлені з потужним і економічним турбодизельним двигуном. Додаткову економічність і комфорт під час їзди забезпечує абсолютно нова 8-ступінчаста автоматична коробка передач.

Новый Kia Sorento доступен к предзаказу!

Система повного приводу

Новітня система постійного повного приводу допомагає Sorento зберігати максимальне зчеплення з поверхнею дороги і майже не враховувати якість дорожнього покриття. Інтелектуальна система повного приводу Dynamax AWD, розроблена спільно з компанією Magna Powertain, безперервно відстежує умови руху і направляє крутний момент на ті колеса, що мають краще зчеплення з дорогою. Вона також підвищує стійкість при проходженні поворотів, зменшуючи надлишок тяги передньої або задньої осі.

Новый Kia Sorento доступен к предзаказу!
Автоцентр на Харківському KIA

Автоцентр на Харківському KIA — офіційний дилер КІА , займається продажем і обслуговуванням автомобілів південнокорейської корпорації КІА Motors, що випускає якісні автомобілі.

перейти на сайт компанії →