Офіційно: Bentley Bentayga отримав 550-сильний бензиновий мотор V8

Официально: Bentley Bentayga получил 550-сильный бензиновый мотор V8

Британська компанія Bentley офіційно розсекретила нову бензинову модифікацію розкішного позашляховика Bentayga V8. Автомобіль отримав 4,0-літровий двигун з двома турбокомпресорами, що розвиває 550 кінських сил.

Официально: Bentley Bentayga получил 550-сильный бензиновый мотор V8

Британська преміальна компанія Bentley Motors офіційно представила бензиновий позашляховик Bentley Bentayga V8. Розкішний автомобіль отримав 4,0-літровий двигун з турбонаддувом, потужність 550 кінських сил і 770 Нм крутного моменту.

Официально: Bentley Bentayga получил 550-сильный бензиновый мотор V8

Британська автомобілебудівна компанія Bentley Motors офіційно представила розкішний позашляховик Bentley Bentayga V8. Нова модифікація преміальної моделі сегменту SUV отримала 550-сильний бензиновий мотор, завдяки якому машина здатна розганятися до максимальної швидкості 290 кілометрів на годину.

Як і передбачалося, автомобіль оснащений 4,0-літровим мотором V8 об’ємом з двома турбокомпресорами. Бензинова «вісімка» генерує 404 кВт (549,28 л. с.). Крутний момент – 770 Нм (при 1 960 – 4500 об/хв).

Официально: Bentley Bentayga получил 550-сильный бензиновый мотор V8

Максимальна швидкість позашляховика Bentley Bentayga V8 – 180 миль на годину (290 км/ч). Прискорення з 0 до 100 км/год за 4,5 секунди. «Це прискорення супроводжується потужним звуком двигуна V8, який відображає феноменальні можливості автомобіля». Максимальний запас ходу (за даними виробника) становить 850 кілометрів.

Цей силовий агрегат знайомий з новим моделям Porsche Panamera, Porsche Cayenne Turbo Lamborghini Urus. В офіційному прес-релізі британського бренду сказано:

«Інноваційний новий двигун Bentley Bentayga V8 був відкалібрований у відповідності з цим винятково здібним позашляховиком. Потужний і ефективний, з безперешкодної подачею живлення, він забезпечує безступінчатий привід – як на дорозі, так і за її межами».

Официально: Bentley Bentayga получил 550-сильный бензиновый мотор V8

В парі з новим бензиновим мотором на позашляховику Bentley Bentayga V8 трудиться 8-діапазонна автоматична трансмісія ZF і система повного приводу. Згідно з озвученими даними, витрата палива в нової модифікації розкішного позашляховика складає 11,4 літра на 100 км шляху в комбінованому циклі.

Крім усього іншого, бензиновий позашляховик Bentley Bentayga V8 оснащений системою Start/Stop у стандартному виконанні, а також системою дезактивації циліндрів, яка «здатна відключати половину циліндрів всього за 20 мілісекунд без попередження водія».

Официально: Bentley Bentayga получил 550-сильный бензиновый мотор V8

Бензиновий позашляховик Bentley Bentayga V8 трохи відрізняється візуально від моделей W12 і TDI. Автомобіль отримав оригінальні патрубки вихлопної системи і може бути доповнений високопродуктивними гальмівними механізмами з композитних матеріалів. Крім цього, автомобіль отримав набір унікальних 22-дюймових колісних дисків особливого дизайну.

У салоні позашляховика Bentley Bentayga V8 можна виявити вставки глянсового вуглецевого волокна, рульове колесо з ексклюзивною обробкою і багато високоякісного шпону. Як відзначають в компанії, кожен власник зможе підібрати воістину унікальне оформлення салону. Для моделі доступна система Bentley Dynamic Ride і високоякісна звукова система Naim – найпотужніша в цьому сегменті – з 18 динаміками і потужністю до 1950 Вт.

Крім величного двигуна W12 і пари бензинових і дизельних двигунів V8, найближчим часом розкішний позашляховик Bentley Bentayga отримає гібридну трансмісію. Прем’єра «зеленого» автомобіля відбудеться на Женевському автосалоні 2018 року. Машина отримає таку ж гібридну силову установку, що і модель Porsche Panamera E-Hybrid. Це: 2,9-літровий двигун внутрішнього згоряння V6, об’єднаний з електричним мотором.