Toyota розсекретила концептуальний гіперкар GR Super Sport Concept

Toyota рассекретила концептуальный гиперкар GR Super Sport Concept

Японська компанія Toyota Motor Corporation і її підрозділ Toyota Gazoo Racing офіційно розсекретили концептуальний гібридний гіперкар GR Super Sport Concept. Публічна прем’єра екстремальної новинки відбудеться в рамках Токійського тюнінг-шоу 2018 року.

Нагадаємо, в грудні минулого року японський бренд офіційно анонсував прем’єру цієї моделі, опублікувавши її затемнене зображення. Тепер же ми можемо поглянути на перші офіційні фото новинки.

Toyota рассекретила концептуальный гиперкар GR Super Sport Concept

Наголошується, що при створенні концепту Toyota GR Super Sport Concept було використано безліч рішень зі світу автоспорту. Зокрема, були використані рішення від гоночного прототипу гібридного Toyota TS050 Hybrid, який бере участь в чемпіонаті світу з автоперегонів на витривалість WEC.

Наприклад, екстремальний концепт GR Super Sport Concept оснащений 2,4-літровим двигуном V6 з подвійним наддувом, як в гоночному прототипі, який також об’єднаний з гібридною системою Toyota. Імовірно, сумарна віддача становить 1000 (986) кінських сил.

Toyota рассекретила концептуальный гиперкар GR Super Sport Concept

На жаль, в даний момент компанія Toyota Gazoo Racing не опублікувала докладну інформацію про новинку, але представники марки відзначили, що компанія планує розвивати спортивні автомобілі, використовуючи гоночні технології.

Прототип Toyota GR Super Sport Concept отримав досить агресивний дизайн екстер’єру, і виглядає так, ніби готовий вийти на старт гонки першості WEC. Як видно на фото, у машини немає фар головного світла, немає нічого схожого на традиційну двері, ніяких звичайних вікон і нічого не створить враження, що її можна використовувати на дорозі.