З пікапа Mercedes X-Class зробили «будинок на колесах»

Из пикапа Mercedes X-Class сделали «дом на колёсах»

У лінійці компанії Mercedes-Benz вже є деякі моделі, орієнтовані на любителів подорожей. Наприклад, фургон Marco Polo. Однак виробник не зупиняється і готовий запропонувати клієнтам новий кемпер, створений на базі пікапа X-Class.

Справедливості заради скажемо, що представлений практичний автомобіль не є продукцією заводу німецького бренду, оскільки це розробка німецької фірми Tischer, яка спеціалізується на перетворенні пікапів рекреаційні транспортні засоби».

Из пикапа Mercedes X-Class сделали «дом на колёсах»

В даний час компанія пропонує різні аксесуари для таких моделей, як Volkswagen Amarok, Land Rover Defender, Nissan Navara, Toyota Hilux, Isuzu D-Max, Ford Ranger і Dodge Ram. Не варто дивуватися тому, що німецька фірма підготувала різні «фішки» для преміального пікапа Mercedes-Benz X-Class, оскільки він, як відомо, базується на Nissan Navara і Renault Alaskan.

Зокрема, зацікавлені клієнти можуть придбати досить велику надбудову, висота якої становить майже два метри. Кемпер поставляється з великою кількістю місця (включаючи спальні місця) і кухнею з газовою плитою для приготування їжі в дорозі. Крім цього, тут є складаний умивальник, туалет і вбудована «ванна кімната» (душ).

Из пикапа Mercedes X-Class сделали «дом на колёсах»

Крім цього, для нового преміального пікапа Mercedes-Benz X-Class доступний спеціально розроблений модуль VanEssa, до складу якого входить умивальник та інші приналежності, а також відсіки для ваших предметів. Його маса – 250 кілограм. Причому, вам не доведеться турбуватися про пошкодження, викликані водою, оскільки вантажне відділення вкрите тиковим деревом, що нагадує палубу яхти.

Публічна прем’єра модифікованого пікапа Mercedes-Benz X-Class Camper Van Conversion пройде з 13 по 21 січня 2018 року під час шоу CMT (Caravan, Motor, Touristik) в Штутгарті.

Из пикапа Mercedes X-Class сделали «дом на колёсах»