BMW відмовиться від «сімок» c V12

BMW откажется от «семерок» c V12

Компанія BMW планує відмовитися від топової модифікації «сімки» M760Li xDrive з двигуном V12 при наступному оновленні моделі. Рішення пов’язане з посиленням екологічного законодавства ЄС. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє BMWBlog.

За попередньою інформацією, оновлення 7 серії заплановано на наступний рік, і компанія не планує вкладати кошти із модернізацію агрегату. 6,6-літровий мотор V12 видає 610 кінських сил і 800 Нм крутного моменту. З ним «сімка» здатна розігнатися до першої «сотні» за 3,7 секунди. При цьому витрата в змішаному циклі складає 12,6 літра на 100 кілометрів.

BMW откажется от «семерок» c V12

На початку лютого поточного року з’явилося повідомлення про те, що BMW тимчасово зупинить виробництво M550i для європейського ринку. Під час випробувань з’ясувалося, що 4,4-літрова «битурбовосьмерка» моделі не відповідає вимогам нового регламенту WLTP, тому компанії до 1 червня 2018 року необхідно обладнати двигун фільтром твердих частинок Отто.

З цієї ж причини компанія достроково припинить випуск спортседана M3. Модель також повинні були укомплектувати фільтром Отто, але з-за відсутності місця у вихлопній системі від цього довелося відмовитися.