Новий Mercedes-AMG G63 обзавівся «нічним» пакетом

Новый Mercedes-AMG G63 обзавёлся «ночным» пакетом

Популярне видання Mercedes-Benz Passion Blog продовжує викладати в мережу зображення особливих версій культового позашляховика Mercedes-Benz G-Class нового покоління. На цей раз ресурс опублікував перші фотографії «зарядженого» Mercedes-G63 AMG з опціональним пакетом Night Package.

Новий «заряджений» позашляховик Mercedes-AMG G63 Night Package отримав тонкі, але дуже ефективні налаштування, завдяки яким виглядає ще більш бажаним для покупки. Що ж отримує автомобіль?

Новый Mercedes-AMG G63 обзавёлся «ночным» пакетом

У оснащення «нічного» позашляховика Mercedes-AMG G63 Night Package входить ряд чорних елементів оформлення екстер’єру. Наприклад, у темному кольорі виконані навіть повторювачі на передніх крилах, що не пропонується для звичайного автомобіля.

Крім цього, унікальний відтінок Obsidian Black пофарбовані і інші елементи оформлення. Наприклад, обід кожуха запасного колеса, розташованого на задній двері багажного відділення. У такому ж відтінку виконана передня і задня захист днища.

Також позашляховик Mercedes-AMG G63 Night Package отримує тоновані стекла. Повідомляється, що вже в «базі» така машина отримує 21-дюймові «катки» особливого дизайну, але зацікавлені клієнти зможуть замовити колісні диски на 22 дюйми.

Новый Mercedes-AMG G63 обзавёлся «ночным» пакетом

Фотографій інтер’єру моделі Mercedes-AMG G63 Night Package поки немає. Швидше за все, оформлення салону також буде використана «темна тема». Більш детальна інформація про ексклюзивному автомобілі буде опублікована пізніше.

Нагадаємо, що зовсім недавно в інтернеті з’явилися фото позашляховика Mercedes-AMG G63 у вітальній версії Edition 1.