Офіційне зображення і дата прем’єри Volkswagen Touareg 2019

Официальное изображение и дата премьеры Volkswagen Touareg 2019

Німецька компанія Volkswagen офіційно анонсувала прем’єру флагманського позашляховика Touareg нового покоління і опублікувала дизайнерський скетч популярного автомобіля сегменту SUV.

Згідно з офіційним прес-релізом, офіційна прем’єра нового VW Touareg 2019 модельного року відбудеться 23 березня поточного року, в Пекіні. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що автомобіль буде представлений в квітні.

Хоча німецька компанія тримає в секреті які-небудь дані про флагманському позашляховик Volkswagen Touareg третього покоління, ми вже знаємо, як буде виглядати автомобіль, оскільки раніше в мережі з’являлися його шпигунські фото без камуфляжу.

У прес-центрі німецької компанії заявили, що Volkswagen Touareg нового покоління стане флагманським продуктом бренда з точки зору дизайну та передових технологій. Знову ж таки, офіційних даних про оснащення моделі наразі немає.

Официальное изображение и дата премьеры Volkswagen Touareg 2019

Швидше за все, позашляховик Volkswagen Touareg нового, третього за рахунком покоління отримає безліч просунутих систем безпеки і допомоги водієві, а також саму сучасну інформаційно-розважальну систему і цифрову приладову панель.

Відомо, що в основі моделі VW Touareg 2019 лежить платформа MLB Evo. На цьому візку побудовані такі машини, як Porsche Cayenne, Bentley Bentayga і Lamborghini Urus. Використання нової архітектури дозволить значно знизити масу автомобіля, а також поліпшити жорсткість кузова.