Унікальна новинка від Polaris — одномісний мотовездеход

Уникальная новинка от Polaris - одноместный мотовездеход

Американська Polaris Industries представила унікальну новинку в лінійці продукції 2018 року — перший в галузі одномісний мотовездеход.

Завдяки своїм розмірам і одномісним конфігурації апарат під назвою RZR RS1 відрізняється підвищеною маневреністю.

Уникальная новинка от Polaris - одноместный мотовездеход

Двигун апарату — літровий двоциліндровий чотиритактний ProStar 1000 H. O. з рідинним охолодженням — видає 110 л. с. В апарата є задній радіатор з двома вентиляторами для максимального охолодження двигуна. Мотовездеход також може похвалитися високо розташованими повітрозабірниками.

Уникальная новинка от Polaris - одноместный мотовездеход

Хід передньої підвіски — 406 мм, задньої — 457 мм., Довжина — 2 845 мм, колісна база — 2 108 мм, ширина — 1 626 мм, висота — 1 873 мм. Підвіска з поздовжніми важелями, аналогічна підвісці моделі RZR XP1000, дозволяє з легкістю долати перешкоди і при цьому забезпечує відносну плавність ходу навіть при їзді по пересіченій місцевості.

Машина досить легка для своєї категорії — суха вага всього 608 кг. Бак — 36 літрів. Кліренс — 330 мм, Максимальне навантаження: 136 кг (іншими словами, дуже товстий пілот не сяде).

Уникальная новинка от Polaris - одноместный мотовездеход

На панелі приладів — спідометр, тахометр, одометр, трипметр, покажчик температури охолоджуючої рідини, вольтметр, сервісний індикатор, годинник, індикатор включеної передачі, покажчик рівня палива, лампочка нагадування про не пристебнутий ремінь, розетка.

Два варіанти кольору — чорний з червоними вставками і червоної підвіскою і білий з червоними ж вставками і червоної ж підвіскою. Ціни на апарат в США починаються від 14 000 доларів. До дилерів машина повинна почати надходити в другій половині лютого.